instagramface contactus missini

شرکت تولیدی پوشاک زنانه میسینی missiniتولیدی پوشاک زنانه میسینی

تولیدی پوشاک زنانه میسینی همواره تلاش می کند مدلهای روز را مطابق با سلایق مختلف عرضه نموده و یه این جهت توانسته است محصولات زیبا در رنگها ، طرحهای بی نظیر و با کیفیت بسیار عالی را ارائه نماید. شما میتوانید جهت مشاهده محصولات میسینی به بحش محصولات سایت و یا به فروشکاه مرکزی مراجعه فرمایید و با نظرات ارزشمند خود در مسیر مشتری مداری ما را همراهی نماییدمعرفی شرکت

گروه تولیدی بازرگانی میسینی ابتدا از سال 1367 فعالیت خود را در زمینه تولید و تکمیل انواع پارچه های تریکو با مدرنترین دستگاههای بافندگی آغاز نوده و از سال 1382 همگام با پیشگامان روز جهان مبادرت به تولید و عرضه بهترین و جدیدترین مدلهای اسپرت زنانه و تین ایجر نموده است.گروه میسینی مفتخر است با تولید انواع تاپ ،تی شرت ، سارافن ، شلوار ، شلوارک ، شورت ، مانتو اسپرت و همچنین ست های ممتنوع از قبیل تاپ و دامن، تاپ و شلوار ، تاپ و شلوارک، تاپ و شورت و ... به عنوان یک برند معتبر ایرانی در این صنغت توانسته از طریق عاملیت های فروش و فروشگاه های طرف قرارداد خود ، نظر و سلیقه عده کثیری از مصرف کنندگان در سراسر ایران و برخی کشورهای همسایه را به خود جلب نماید به نحوی که محصولات میسینی از طریق 150 عامل فروش و فروشگاه معتبر عرضه میشود که این امر موید کیفیت بالای طراحی و توجه به نیاز مشتریان در بخش تحقیق و توسعه این مجموعه است.

گروه تولیدی میسینی به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پوشاک ایران در زمینه تولید و عرضه پوشاک زنانه این افتخار را دارد تا مهمترین عامل پیشرفت و توسعه خود را مواردی چون توجه به نیازهای روز نسل جوان در طراحی محصولات ، مواد اولیه مرغوب طبق استانداردهای لازم و کنترل کیفیت محصولات تولیدی همراه با سرویس دهی مناسب به مشتریان می داند.


تنوع محصولات و به روز بودن تولیدات این شرکت ضمن بهره گیری از مدیریت و برنامه ریزی علمی و توجه به متدهای روز دنیا جهت تامین نیاز جامعه جوان و نوجوان از ویژگی های مهم این مجموعه محسوب می شود.


میسینی با تکیه بر شعار «بهترین ها در دسترس شما است» سعی بر آن دارد تا آن دارد تا آن چنان که زیبنده مشکل پسندان و صاحبان سلیقه است به طراحی و تولید پوشاک اسپرت زنانه با کیفیت و کمیتی رقابتی بپردازد و در راه رسیدن به آرمان اصلی خود که همواره جلب حداکثر رضایتمندی مشتریان است، دست از تلاش بر نخواهد داشت.


میسینی مشتریان خود را شرکاء تجاری خود قلمداد میکند و معتقد است رکن و پایه وجودی آن براساس اعتماد و باور مشتریانش می باشد، بدین لحاظ مشتری را مهمترین ناظر بر تولیدات و خدمات خود می داند و بر این باور است که بزرگان هر صنعتی بیش از سرمایه مالی نیاز به سرمایه حمایتی هواداران خود دارند.از اینکه در زمره هواداران این برند ایرانی هستید دستانتان را به گرمی می فشاریم.
تولید و پخش پوشاک زنانه میسینی


آشنایی بیشتر با نام میسینی

ایران شناسی: استان کرمانشاه
کرمانشاه ( قره میسین )
میسینی کلمه ای است منصوب به منطقه کردنشین غرب کشور
نام کرمانشاه از دوره ساسانیان بر این شهر گذارده شده است .پیشتر این گوشه ایران را " قره میسین" میخوانده اند. ناگفته نماند که در یک مکتوب نام کرمانشاه را نخست لقب بهرام کرمانشاه (بهرام چهارم) نوشته اند .از این جهت که پیش از شاهی فرمانروای کرمان بوده است.پس از پادشاهی او به افتخارش نام این شهر را کرمانشاه گذاشتند.
منابع :
Anobanini
Wikipedia (dot) org


© missinico.com 2015.All rights reserved. Design by Ravand Parsian